Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

O firmie

Firma Bautec Polska jest renomowanym producentem i dystrybutorem chemii budowlanej i przemysłowej do podłóg. Na początku nikt się nie spodziewał, że mała firma odniesie taki duży sukces na rynku polskim i będzie zdobywać trwałą pozycję na rynku międzynarodowym.

Już od 2005 roku oferujemy naszym klientom wysoką jakość i trwałość naszych produktów. Rozwijający się rynek polski od lat 90 potrzebował innowacyjnych rozwiązań , nie zawsze znanych producentom z Europy. My potrafiliśmy przenieść potrzeby naszych klientów na stoły laboratoryjne i stworzyć nowe produkty , które mają zastosowanie na budowach w całym kraju.

Cechy te zapewniły nam osiągnięcie czołowej pozycji w niezwykle konkurencyjnej branży. Korzystanie z innowacyjnych technologii i stale poszerzany asortyment produkcji znajdują uznanie coraz szerszego grona klientów, którzy cenią nas za profesjonalizm i najwyższą jakość każdego produktu.

Potrzeby naszych klientów, są zamieniane na produkty finalne. Aby im sprostać musieliśmy zdywersyfikować produkcję w myśl zasady, że kupujemy najlepsze produkty i surowce u różnych naszych dostawców, a później tworzymy sami najlepszy produkt końcowy . Sprzedawane przez nas materiały są produkowane przez wyselekcjonowanych partnerów z Niemiec, Anglii oraz USA, z którymi utrzymujemy trwałe relacje biznesowe. Relacje te przekładają się na dogodne warunki i terminowość dostaw oraz wysoką jakość dostarczanych produktów. Dzięki temu mamy również pierwszeństwo w porównaniu z konkurencją w dostępie do najnowocześniejszych technologii i światowych trendów. Klient znajduje się w centrum naszej uwagi. Problemy spotykane na budowach oraz potrzeby naszych klientów szczegółowo analizowane są w naszym laboratorium i w naszym dziale technicznym. W następstwie jesteśmy w stanie zaoferować gotowe, bezpieczne i ekologiczne rozwiązania, na montaż podłóg i później na ich czyszczenie i pielęgnację. Dzięki tym rozwiązaniom wyspecjalizowaliśmy się w realizacji nie tylko standardowych rozwiązań budowlanych, ale również całkowicie nietypowych wykonywanych nawet na największych powierzchniach. Pragniemy zawsze dopasowywać naszą ofertę do dynamicznie zmieniających się potrzeb Klientów i wiedzieć, że przyczyniamy się do ich satysfakcji. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy szeroką gamę niezawodnych produktów, których projektowanie i produkcja odbywa się z uwzględnieniem krajowych i międzynarodowych norm, a wysoka jakość i niezawodność potwierdzona jest licznymi certyfikatami i atestami.

Dzięki innowacjom technologicznym, firma określa nowe trendy i wyznaczniki dla całego rynku parkieciarskiego. Jako pierwsi zaoferowaliśmy profesjonalny, antypoślizgowy system lakierowania na hale sportowe oraz wprowadziliśmy trwały system olejowania i konserwowania drewna. Byliśmy również pionierami proekologicznych rozwiązań w branży udostępniając naszym klientom jako jedna z pierwszych firm w Polsce lakiery wodno-poliuretanowe nie wpływającej negatywnie na zdrowie użytkownika końcowego.

Drogi kliencie jak ważne jest zdrowie Twoje i Twoich dzieci ? To pytanie zawsze zadajemy, gdy jesteśmy na budowie u naszych klientów. Przy pomocy naszych doradców technicznych, jesteśmy wstanie dotrzeć bardzo szybko w każde miejsce w Polsce i pomóc klientom w rozwiązaniu ich problemu z pokazaniem korzyści z zastosowania naszego systemu klejenia i lakierowania, a później czyszczenia i pielęgnacji.

Na polskim rynku marka BAUTEC stała się synonimem najwyższej jakości produktów i wieloletniej gwarancji po zastosowaniu, zapewnionej dzięki dobrej logistyce i fachowej pomocy ze strony pracowników. Wartości te potwierdzone zostały nie tylko wieloma prestiżowymi nagrodami, lecz przede wszystkim zaufaniem klientów, których liczba stale rośnie. Właśnie dbałość o najwyższą jakość oferowanego asortymentu sprawiła, że zostaliśmy docenieni również poza granicami Polski. Dostarczamy produkty do klientów z krajów europejskich ,a doświadczenie zdobyte dzięki wieloletniej przynależności do National Wood Flooring Association zaowocowało wyborem naszej firmy jako dostawcy materiałów chemii przez firmy na rynku amerykańskim.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym programem stworzonym z myślą o kliencie indywidualnym, instytucjonalnym, wykonawcy i projektancie.

  • Nomonacja - Gryf
  • Gazela biznesu