Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

Aktualności

SzkoleniaSzkoleniaSzkoleniaSzkoleniaSzkoleniaSzkoleniaSzkoleniaSzkolenia

Szkolenia

Przedstawiciele naszej firmy Rafał Długołęcki i Damian Satkowski przeprowadzili w ostatnim czasie szkolenia dotyczące zastosowania naszych produktów. Pierwsze z nich odbyło się 12 lipca w Olsztynie, a kolejne następnego dnia w Gdańsku. Temat szkoleń brzmiał następująco: Profesjonalne zastosowanie produktów Bautec – rozwiązania systemowe klejenia, lakierowania i olejowania podłóg drewnianych, oraz ich czyszczenie i pielęgnacja.

Uczestnicy biorący udział w szkoleniu dowiedzieli się m.in. jak szybko przygotować i wzmocnić podkład pod montaż podłóg drewnianych oraz winylowych przy użyciu produktów firmy Kiesel, Bautec, Stauf. Zostały omówione techniki klejenia przy użyciu klejów firmy Bautec i Stauf, a także trwałe i szybkie metody zabezpieczenia posadzki drewnianej przy użyciu systemów tych samych firm.

Po zakończeniu szkolenia uczestnicy zaproszeni zostali na uroczystą kolację.

BUDMA 2018

BUDMA 2018

PRZERWA ŚWIĄTECZNA

PRZERWA ŚWIĄTECZNA

Wszystkim naszym Klientom oraz Kontrahentom chcemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: spokojnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia, a także wielu sukcesów w nadchodzącym roku 2018.

 

Informujemy jednocześnie, że w dniach 27-29.12 biuro będzie nieczynne. Wszystkie zamówienia otrzymane w tym okresie będą realizowane po Nowym Roku.

 

-zespół Bautec Polska

NOWE KOLORY W OLEJACH!

NOWE KOLORY W OLEJACH!

Podczas targów BUDMA 2017 wprowadziliśmy nowy kolor oleju- COLOR TEC OIL BIAŁY EDEL

Ponadto udoskonaliliśmy nasze stare kolory:

-Orzech

-Szary

-Czarny

W ofercie posiadamy już 10 kolorów podstawowych, które możemy ze sobą w mieszać w różnych proporcjach uzyskując nowe odcienie. Zabarwioną podłogę możemy pozostawić lub możemy na nią nałożyć:

-Olej bezbarwny

-Twardy wosk olejny

-Lakier dwuskładnikowy AQUA Platinium

-Lakier jednoskładnikowy AQUA Diament

AQUA DIAMENT

AQUA DIAMENT

TOP NOWOŚĆ. Nie ma utwrdzacza, nie ma strat. Jednoskładnikowy lakier poliuretanowo-wodny o wytrzymałości lakierów dwuskładnikowych . Lakier  na bazie dyspersji poliuretanowej do podłóg bardzo mocno obciążanych. Nadaje się do lakierowania podłóg olejowanych , bejcowanych , może być stosowany bez podkładu. Duża wytrzymałość lakieru umożliwia stosowanie go na podłoża drewniane w miejscach użyteczności publicznej np. sklepy, szkoły , przedszkola, biura itp. Brak utwardzacza powoduje , że po lakierowaniu nie zostaje lakier w pojemniku i nie ponosimy dodatkowych kosztów. Parkieciarz odlewa taką ilość lakieru jaką potrzebuje.

BUDMA 2016

BUDMA 2016

Po raz kolejny braliśmy udział w targach BUDMA. Pokazaliśmy nowy Lakier AQUA Diament i systemy do olejowania podłóg.

AQUA PRIMER - Grunt wodny

AQUA PRIMER - Grunt wodny

Grunt wodny na bazie dyspersji akrylowo-poliuretanowej, redukuje efekt sklejania krawędzi, szczególnie polecany do jasnego drewna, przystosowany do podłóg z ogrzewaniem podłogowym. Przeznaczony do gruntowania pod lakier wodny AQUA GOLD.


Szeroki zakres zastosowania:

  • podłogi drewniane w mieszkaniach i domach jednorodzinnych pod lakier AQUA GOLD